Archiwa kategorii: Zrób to sam

DOMOWA 24 to szereg porad w stylu „zrób to sam”, co oznacza, że pomożemy Ci samodzielnie i bez wielkich nakładów pracy odmienić wnętrze pomieszczeń. Nie musisz być doświadczonym dekoratorem wnętrz, ani też profesjonalnym designerem, aby zmienić wystrój twojego wnętrza. Ponadto znajdziesz u nas także szereg porad, które sprawią, że twoje życie nabierze smaku. Do it yourself.

Ładny zapach w szafie

Otwierasz szafę i zawsze masz ten sam problem? Nie, nie chodzi o to, że większość kobiet dochodzi do wniosku, że nie ma się w co ubrać, ale o niepożądany zapach pochodzący z szafy. Twoje ubrania nie pachną świeżością albo, co gorsza mają nieprzyjemną woń? Jak usunąć brzydki zapach z szafy, a jak utrzymać ładny aromat? Większość stosowanych metod zawodzi? A może warto wypróbować domowe sposoby na ładny zapach w szafie?

Czytaj dalej Ładny zapach w szafie

Obrazy do salonu – zrób to sam

Dekoracje nadają charakteru i potrafią ożywić każde wnętrze. Na rynku mamy dostęp do tysięcy wspaniałych obrazów i dodatków do naszego mieszkania, nierzadko jednak wysokie ceny powstrzymują nas przed zakupem. Jednak przy odrobinie dobrych chęci, możemy stworzyć własną dekorację zrób to sam za niewielką cenę i wcale nie potrzebujemy do tego nadzwyczajnych zdolności manualnych.

Czytaj dalej Obrazy do salonu – zrób to sam