wizualizacja łazienki

Salon łazienek dla mieszkańców Mikołowa

Stoisz przed wyzwaniem remontu łazienki? Sprawdź czym należy się kierować przy wyborze salonu łazienek. Skorzystaj z możliwości uzyskania darmowego projektu 3D łazienki i zapewnij sobie szybki i sprawny remont.

Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie łazienek

Przy projektowaniu łazienki w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na komfort jej użytkowania. Właściwe zaprojektowanie układu oraz wyposażenia łazienki, powinno gwarantować jej funkcjonalność. Łazienka musi być dostosowana do potrzeb wszystkich domowników – zarówno małych dzieci, jak i osób starszych.

Projekt łazienki w dużej mierze uzależniony jest od tego, jaką powierzchnią dysponujemy. W przypadku dużej powierzchni, dobrze sprawdzi się podział łazienki na strefę mokrą oraz strefę suchą. W ramach tego podziału, elementy wyposażenia z których korzysta się często w ciągu dnia są oddzielone od miejsca, w którym ulokowana zostanie wanna czy prysznic.

W małych łazienkach bardzo dobrze sprawdzają się rozwiązanie wielofunkcyjne, które gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni. Do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań wielofunkcyjnych należą następujące połączenia:

  • grzejnik drabinkowy stanowiący jednocześnie funkcję wieszaka na ręczniki,
  • umywalka zabudowana w zestawie z szafką,
  • szafka ścienna z lustrem zamieszczonym na jej drzwiczkach.

Jeżeli nie wiemy jakie techniki zastosować, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń w łazience, warto poradzić się projektanta wnętrz lub fachowca w profesjonalnym salonie łazienek.

Stylowy design w łazience

W zależności od naszych preferencji stylistycznych, możemy zdecydować się na łazienkę w stonowanych barwach (beże, szarości, biel). Jeżeli lubimy nowoczesny design i chcemy zapewnić naszej łazience oryginalny wygląd możemy zastosować wyraziste dodatki w żywych, intensywnych kolorach (żółte, różowe, pomarańczowe czy też czerwone dodatki).

Nowoczesny design łazienki wymaga także wykorzystania armatury, mebli oraz akcesoriów łazienkowych, które nadadzą mu unikalny charakter. Bateria wannowa, kabina prysznicowa, grzejnik łazienkowy, płytki łazienkowe, umywalka, szafka łazienkowa – każdy z tych elementów może zaakcentować niepowtarzalny styl łazienki i podkreślić jej oryginalny design.

Jak wybrać dobry salon łazienek?

Decydując się na zakup wyposażenia łazienki, warto wybrać salon, który oferuje duży asortyment produktów. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio dopasować jakość i design wyposażenia do naszych oczekiwań finansowych oraz jakościowych. Warto skorzystać z oferty salonu, w którym możemy liczyć na fachowe doradztwo. Jeżeli stoimy przed wyzwaniem remontu całej łazienki, dobrym rozwiązaniem będzie uprzednie zamówienie projektu 3D. Dzięki temu unikniemy w trakcie remontu niemiłych niespodzianek, związanych z brakiem możliwości dopasowania elementów wyposażenia o odpowiednich wymiarach. Szukając najlepszego salonu łazienek w naszej okolicy, warto więc wybrać taki salon, który wykona dla nas darmową wizualizację wnętrza.

 

Dlaczego warto zamówić  darmowy projekt łazienki?

Każda łazienka, w szczególności ta o małych wymiarach wymaga precyzyjnego projektu, który zapewni porządek i ład w małym wnętrzu. Zanim zabierzemy się do wybierania poszczególnych elementów wyposażenia łazienki, przygotujmy projekt, który określi nam dokładne wymiary poszczególnych urządzeń. Przygotowanie projektu ogromnie ułatwia dobór odpowiednich komponentów, a także gwarantuje, że uzyskany efekt będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami.

W niektórych salonach łazienek klienci mogą także skorzystać z usługi pomiaru łazienki w swoim domu oraz wsparcia w zakresie organizacji remontu.