Archiwa kategorii: Dom

Marzysz o pięknym, stylowym i funkcjonalnym domu? Potrzebujesz dobrego projektu, który uwzględni wszystkie twoje oczekiwania w stosunku do nowego domu? A może potrzebujesz porady, w jaki sposób wybrać dobrego architekta. Dobrze trafiłeś. W DOMOWEJ 24 znajdziesz niezbędne informacje, które pozwolą Ci wybrać najlepszy projekt architektoniczny, dobrany odpowiednio do twoich wymagań oraz możliwości finansowych.

Oczyszczacze powietrza Sharp – KC-G40EUW czy Sharp KC-G50EUW?

Marka Sharp to zdecydowanie lider w tego typu urządzeniach, który można pochwalić się ok. 20-letnim doświadczeniem w produkcji oczyszczaczy powietrza. Produkty te cechują się trwałością, wielofunkcyjnością oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Dodatkowo szczególnie wyróżniane są tutaj opatentowane technologie oraz szeroka gama produktów, dzięki której klient może wybrać urządzenie, które zostało niemalże stworzone dla niego. Warto również wspomnieć, że urządzenia te są całkowicie bezpieczne i są stale wyróżniane przez różnego rodzaju certyfikaty i nagrody.

Czytaj dalej Oczyszczacze powietrza Sharp – KC-G40EUW czy Sharp KC-G50EUW?

Jak ubezpieczyć dom?

Mimo, że ubezpieczenie domu nie jest obowiązkowe, coraz więcej Polaków decyduje się na jego wykupienie. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie i warto z niego skorzystać. Dom tworzy o wiele większy zakres ryzyka niż mieszkanie w bloku, przez co w jednej chwili jego mieszkaniec może zostać bez dachu nad głową. Aby uniknąć stresu związanego z tym zagrożeniem, warto zapoznać się z bogatymi ofertami ubezpieczeniowymi.

Czytaj dalej Jak ubezpieczyć dom?

Nieruchomość na sprzedaż

W życiu każdego – a przynajmniej wielu – z nas przychodzi taki moment, kiedy trzeba podjąć decyzję o kupnie bądź sprzedaży domu, mieszkania, działki, a może nawet o oddaniu go na wynajem np. studentom. Jednak najczęściej wtedy pojawiają się pytania: od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Jak przygotować skuteczną i atrakcyjną ofertę sprzedaży? Oto kilka podpowiedzi. Czytaj dalej Nieruchomość na sprzedaż

Pozwolenie na budowę

Marzenie o własnych czterech kątach jest nieodłączną częścią planów na przyszłość każdego Polaka. Wizja mieszkania niestety z roku na rok staje się coraz mniej osiągalna. Ceny rosną, a przychody pozostają nietknięte przez premie lub podwyżki. Rozwiązaniem – na które decyduje się coraz więcej rodzin – okazuje się własny dom. Tylko jak się do tego zabrać?

Czytaj dalej Pozwolenie na budowę